Blachdomplus Slovakia S.R.O.


Blachdomplus Slovakia S.R.O.

O nas

Firma BLACHDOM PLUS bola založená v roku 2001. Na začiatku našej existencie sme sa zaoberali distribúciou plechových strešných a fasádnych krytín, odkvapových systémov, strešných okien, paropriepustných fólií a membrán, ako aj iného príslušenstva súvisiaceho s konštrukciou striech. Naše skúsenosti, ktoré sme v tejto oblasti získali, a naše ambície ďalej rozvíjať firmu nám pomohli prijať rozhodnutie o spustení vlastnej výroby. Od roku 2006 funguje moderný, postavený od základov, výrobný závod v Rybarzowiciach pri Bielsko-Bialej, kde vyrábame 5 profily plechových strešných krytín, strešný panel „na šev“, ako aj 5 profilov trapézových plechov. Strojový park dopĺňajú stroje určené na rezanie pásu na ploché plechy, ako aj na výrobu dekoračných elementov (klampiarskych doplnkov).

V roku 2008 sme na základe dynamicky rastúceho dopytu rozvíjajúceho sa trhu otvorili druhý výrobný závod vo Wroclave. Aktuálne v tomto závode vyrábame profil plechovej škridle Bona ako aj 3 profily trapézových plechov. Naša výroba je postavená na strojovom parku najnovšiej generácie, preto dokážeme zrealizovať viac objednávok našich klientov pri relatívne krátkom čase realizácie. Na druhej strane vďaka moderným profilovacím strojom dokážeme vyrábať veľmi kvalitné a zároveň estetické výrobky. Máme vlastnú predajnú sieť. Našu predajnú sieť dopĺňa množstvo našich spolupracovníkov – dílerov, ktorí pôsobia na území celého Poľska i v zahraničí, a môžu využívať služby našich skúsených obchodníkov. Naše výrobky vyrábame z pozinkovaných plechov, plechov s aluzinkovým povlakom, plechov s organickým povlakom s hrúbkou 15 – 60 mikrónov. Všetky výrobky sú dostupné v širokej farebnej palete. Materiál objednávame výhradne z renomovaných železiarní, pričom dbáme o to, aby technické parametre nami používaných plechov spĺňali kritériá platných noriem. 

Większość ludzi waży za i przeciw zanim zacznie grać w casino online. Niektórzy zaczynają poznawać hazard, myśląc o korzyściach płynących z gry w kasynie. Inni w ogóle nie mają odwagi zacząć grać, ponieważ zaczynają tylko od minusów hazardu. Rzeczywiście, wszystkie zakłady gier, mają swoje wady i zalety. Przyjrzyjmy się im szczegółowo i postarajmy się wziąć tę czy inną stronę w zależności od osobistych preferencji.

Zacznijmy od zalet kasyn online, których jest wiele. Po pierwsze, możliwość gry o każdej porze dnia i nocy w domu, w pracy, na wakacjach lub jako gość. Główny warunek - dostępność komputera i dostęp do Internetu. Po drugie, zdolność do rozpoczęcia gry bez wychodzenia z domu. Dla wielu osób opuszczenie domu jest naprawdę trudne i jest to dla nich pewien problem. Po trzecie, rejestracja w kasynie online daje graczowi bonusowe powitanie i możliwość uczestniczenia w losowaniu nagród i prezentów. Po czwarte, kasyna online oferują szeroką gamę gier z różnych gatunków i kierunków, spośród których z pewnością wybierzesz ten właściwy dla siebie. I wreszcie, nie będzie problemu z wielkością zakładów. Możesz grać za minimalną i maksymalną kwotę pieniędzy, biorąc udział w promocjach i ofertach specjalnych od kierownictwa kasyna.


  Blachdomplus Slovakia S.R.O.

  Družstevná 834
  027 43 Nižná

  ICO:46776896
  DIC: 2023574520
  IC DPH: SK2023574520